EESTI MEISTRIVÕISTLUSED BREIKTANTSUS 23. aprillil 2011 Tallinna Tantsuakadeemias

Sel laupäeval (14.04) toimub Tallinna Tantsuakadeemia ruumides aasta olulisim jõuproov Eesti breaktantsijate vahel – kohal on kogu Eesti breaktantsu tippseltskond.

Võistlejaid on tulemas üle saja, tosinajaga on osalemas crewsid. Ühtlasi on antud sündmus ka olulisim crew battle võistlus Eestis hilissügiseti toimuva Battle of Est’i kõrval. Võistlejaid hindab maailmakuulus breaktantsija Flying Buddha Venemaa parimast crewst Top9 ja b-boy Kiyenia Valgevene crewst Hunters, mis on end maailma tipu lähistele batteldanud. Üriusel saab näha ka kohtunike endavahelist eksklusiivbattlet.

Võitjacrew esindab Eestit 11. Rahvusvahelisel Tänavatantsufestivalil Battle of EST 2011. Esmakordselt on võitjatele välja panna ka rahaline auhind – 500 eurot.

Flying Buddha annab 24. aprillil D-Lux Tantsustuudios ka kahetunnise workshopi.

Viimased kolm aastat on Eesti breaktantsumaailma valitsenud Phenomenon. Sel laupäeval on oodata tuliseid breigilahinguid, sest mitmel crew’l on eesmärk viimaste aastate valitseja troonilt lükata.

Lisainfo:
Eesti Breiktantsuliit
info@ebl.ee
Toomas Lill
tel 510 4622

[image ” url=”https://ebl.ee/wp-content/uploads/2011/04/Poster.jpg” width=”640″ height=”” align=”alignnone” link=”https://ebl.ee/wp-content/uploads/2011/04/Poster.jpg” lightbox=”image” alt=”” title=”” shadow=”shadow-m” reflection=”none” zoom=”0″ preload=”false” /]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *